Materiały uzupełniające

Prepariamoci per la lezione! – parte prima

Prepariamoci per la lezione! opracowana została jako uzupełnienie materiału podręcznika Fantastico! 1 – parte prima. Zawiera emblematyczne zdania w języku włoskim, pochodzące z dialogów podręcznika wraz z ich tłumaczeniem na język polski. Korzystając z broszury uczeń może więc łatwiej przygotować się do lekcji i zaznajomić się z nowym słownictwem. W kolejnej części broszury znajdziemy komentarz gramatyczny w języku polskim dotyczący poruszanego w podręczniku zagadnienia. Ostatnim elementem jest słownik włosko-polski obejmujący podstawowe słowa użyte w Fantastico! 1. Broszura w wygodnym formacie e-book powinna towarzyszyć każdej lekcji z podręcznikiem Fantastico! 1.

Korzystaj z broszury Prepariamoci per la lezione!  a szybko opanujesz nowe słownictwo i podstawy gramatyki języka włoskiego.


pobierz Parte Prima!

Prepariamoci per la lezione! – parte seconda

Prepariamoci per la lezione! – parte seconda ma postać podobną do pierwszej. Tak  jak w pierwszej części, znajdziemy tutaj zdania w języku włoskim przetłumaczone na język polski, komentarz gramatyczny oraz słownik włosko-polski.

Przyjemnej lektury!


pobierz Parte Seconda!

Broszury